Lot n° 262

Perron (E. du). Bij Gebrek aan Ernst. Tekening van C. A. Willink. Ens. 4 vol.

Estimation : 100 / 150
Adjudication : 60 €
Bussum, Bij W. N. Dinger, 1926. In-8 (19,5 x 13), broché. Illustré. Un des 500 exemplaires numérotés (n° 79). Joint : Jaakske met zijn fluitje, bois de Joz. Cantré, broché, numéroté; De Gemeenschap Poëzie, april 1927, broché; Catalogue de l'œuvre gravé de Joris Minne, Bibliothèque Royale, Bruxelles, broché.