Lot n° 842

WAGEVIER (C. J.). Aanteekeningen gehouden gedurende mijnen marsch naar, gevangenschap in, en terugreize uit Rusland in de jaren 1812, 1813 en 1814. Amsterdam, van der Hey, 1820, in-8, bradel demi-toile bleue (reliure moderne modeste).

Estimation : 100 / 120
Adjudication : 150 €
Quelques rousseurs et mouillures. Annotations en marge.