Lot n° 131

DONNY, Désiré [2 landschappen met boten], 19de eeuw. Akwarellen met gom gehoogd, velijn papier (1 blauw), 18,5 x 23,8 cm en 15,6 x 23 cm; gesign. Met de hoeken gemonteerd op drager. Kleine scheurtjes aan 2 hoeken.

Estimation : 200 / 300
Adjudication : 550 €
Mooie marines van deze minder bekende, doch zeer begaafde vertegenwoordiger van de Vlaamse romantiek. Ref. Arto 2000, I, p. 328 : Brugge 1798-Brussel c.1861, schilder van genretaferelen, marines en portretten, en later van landschappen bij manenschijn. Bijgevoegd :[Oude hoeve aan de waterkant], Nederland (?), J.P. van Heijen (?), 19de e., gewassen tekening, 15 x 22,7 cm. (3 stuks)