Lot n° 127

MARA, Pol [Dubbelportret],  1972. Zeefdruk in kleur op transparante drager, 68,5 x 49,5 cm; getekend, gedateerd en genummerd 61/500. Met blindstempel "Signimage - Belgium" in r. benedenhoek.

Estimation : 100 / 200
Adjudication : Invendu
Afgebeeld : 2 identieke vrouwenbustes, ondersteboven gedrukt (1 zwart, 1 fuchsia).  Ref. Arto II, p. 104 : Antwerpen 1920-98, schilder, aquarellist, tekenaar en lithograaf. Schildert eerst surrealistisch, later lyrisch-abstract en evolueert dan naar pop-art. Bijgevoegd : Dibbets, Jan - [Horizon 56°], s.d. Zeefdruk monochroom op papier, 100 x 65 cm; getekend, genummerd 19/500. Met blindstempel "Signimage - Belgium" in r. benedenhoek. Ref. Arto 2000 I, p. 318 : Weert 1941. Schilder, tekenaar, conceptueel kunstenaar en fotograaf. (2 stuks)