Lot n° 114

LAUREYS, J.B. "Stad Mechelen/ Jubelfeesten 1830-1905/ Programma", 1905. Chinese inkt tekening en akwarel, 28,5 x 20,2 cm; gemonogr. "LJ" in de tekening, gesign. "J.B. Laureys" en gedat. "Juin 1905" op een stukje papier geplakt op de tekening,...

Estimation : 200 / 250
Adjudication : 180 €
geplakt op velijn papier 37 x 28,5 cm (lichte vochtvlek in onderste rand). Ingelijst (niet uitgelijst).
Ontwerp voor een affiche ? Mooie Art Nouveau compositie in de stijl van Mucha, door een niet geïdentificeerde kunstenaar.