Lot n° 109

JANCHELEVICI, Idel [Mansportret], 1969. Lijntekening in inkt, 36 x 27 cm, Steinbach papier; gesign. en gedateerd links onder. Klein def. aan rechter benedenhoek.

Estimation : 80 / 100
Adjudication : Invendu
Sobere lijntekening een oudere man voorstellend. Mooi portret.