Lot n° 106

HUMBLET, Theo 4 tekeningen, 4 hout- of linosneden, 2 etsen en 3 originele koperplaten;  meestal gesigneerd en getiteld. Mooi lot.

Estimation : 180 / 220
Adjudication : 360 €
Pentekeningen : "Katia", z.d., 18 x 16 cm, gesigneerd. - "Katia", 6-6-65, 27 x 21 cm, gesigneerd en gedateerd. - "[Zittend naakt]" en "[Zittende figuur]", 1958 en 11-1-55, beide 31,5 x 23,4 cm, gesigneerd en gedateerd. Hout- en linosneden : "[Strandzicht]", z.d., 30 x 40 cm, proefdruk op bruin papier, gesigneerd in potlood. - "[Zittende vrouw"], z.d., 11,5 x 8,5 cm, gesigneerd. - "Pia", z.d., 16 x 8 cm, in potlood getiteld en gesigneerd. - "Stilleven", z.d., 13,7 x 11,7 cm, getiteld en gesigneerd in potlood. Etsen : "[Vlucht naar Egypte]", 1977, 7,5 x 7,5 cm, ets en droge naald, genummerd 16/30, gedateerd en gesigneerd in potlood. - "Het huis "Sint Niklaas" te Leuven", 1971, 22,5 x 14,5 cm, gemonogr. in de plaat, proefdruk, getiteld, gedateerd en gesigneerd in potlood. Koperplaten : "[Venetië]", 18 x 12 cm. - "[Straatzicht met bergen]"en "Dorpsgezicht]", 17 x 24 cm. Alle 3 z.d. en gemonogr. in de plaat. Bijgevoegd : 3 kaarten waarvan 2 gesigneerd met potlood.