Lot n° 92

Dimensie. [10 litho's door] Fred Bervoets, Jos Bolle, Mark Bosselaers, Jan Burssens, Frans Minnaert, Roger Somville, Yvan Theys, Serge Vandercam, Godfried Vervisch, Andrzej K. Wisniewski.  1989Anderlecht,Hogere Rijksschool voor Beeldende...

Estimation : 300 / 400
Adjudication : 300 €
Kunsten,plano, los, bruin linnen map, [3] ff., 10 pl. Goed ex.
Volledig met 10 z/w litho's gedrukt door M. Bosselaers op de handdrukpers van de Hogere Rijksschool te Anderlecht. Met potlood gesign., genum. 1/90, enkele gejust. "Litho", 1 (Vandercam) getit. ("L'homme de Tollund"); met de droge stempel van de Hogere Rijksschool. Oplage van 100 ex. op vélin arches + 3 buiten reeks, eigendom van de kunstenaars.