Lot n° 85

DE BRUYNE, Gustaaf-Christian [Boer te paard], "1940". Potloodtekening, velijn papier, 13 x 8,5 cm; met potlood gesign. & gedat. Ingelijst (niet uitgelijst). L. gebruind, gekreukt, geplooid, 2 vlekken. Toch mooi werkje.

Estimation : 80 / 120
Adjudication : 80 €