Lot n° 82

DE BRAEKELEER, Henri [Op het erf], s.d. Potloodtekening, 11 x 8 cm; gesign. onderaan rechts. Scheur in linker marge, watervlek, gebruind, scheurtje in midden ondermarge, klein roestvlekje. Ingelijst (niet uitgelijst).

Estimation : 100 / 150
Adjudication : 700 €
Charmant tafereel met 2 kinderen spelend aan de waterkant terwijl hun moeder de was doet.  Toegevoegd : Id. - 17 etsen en gravures, versch. afmetingen, velijn papier; meestal getekend in de plaat, getiteld en gesign. op verso (eigenhandig ?). L. gebruind, enkele met l. marg. roestvlekjes. Algemeen goede staat. Ingelijst (niet uitgelijst) : "Linker zij der Schelde", 9,5 x 11 cm. - "Impasse Vieil Anvers", 7 x 11 cm. - "Le bastion du Kiel", 9,2 x 12 cm. - "L'Echoppe", 10 x 13,3 cm. - "Paysage", 11,7 x 15,5 cm. - "Femme à la fenêtre", 17 x 14,5 cm + 1 ex. niet ingelijst. - "Les dentellières", 20 x 24 cm. Niet ingelijst : "Interieur", 8 x 8 cm. - "Exterieur", 12,5 x 9,7 cm. - "Lezende vrouw", 31,5 x 23 cm, 3 ex., niet gesigneerd. - "Blinde jongen", 10 x 7 cm. - "Bij het kapelletje", 13 x 9,5 cm. - "Interieur met wieg", 10 x 14,5 cm. - "Bij de pomp", 13,3 x 10 cm.