Lot n° 534

JUDAICA - DANZ (Johann Andreas). Medakdek (hebreu) Sive Literator Ebrao-Chaldaeus, plenam utriusque Linguae vet. Testam. Institutionem harmonice ita tradens, ut cuncta, firmis superstructa fundamentis, innotescant scientificè ; creribrioribus...

Estimation : 160 / 200
Adjudication : Invendu
Aliorum anomaliis analogiae restitutis utplurinum. lenae, Sumtibus Johannis Bielckii, 1696 ; pet. in-8 (17x10 cm), vélin ivoire à rabats de l'époque, dos lisse. Plat sup. légèrement taché, sinon bel ex. Tampon ex-libris de la bibliothèque de M. de Montille