Lot n° 4

(Reliure) - Twee 18de eeuwse prijsbanden van het Gereformeerd Gymnasium te Maastricht. 2 vol. in-8°. Eigentijdse banden : 1 perkament met goudgestempeld supra-libros, 1 kalfsleder idem.

Estimation : 150 / 200
PHAEDRUS.- Fabularum Aesopiarum libri V. [...]. Curante Petri Burmanno. Leiden, S. Luchtmans, 1745. Hs ex-praemium op naam van Joannes-Abraham Hubert, 7 september 1759.— STATIUS, Publius Papinus.- Sylvarum lib. V. Thebaidos lib. XII. Achilleidos lib. II. [...]. Accuratissime illustrati a Johanne Veenhusen. Leiden, Officina Hackiana, 1671. Hs ex-praemium op naam van Johannes-Frederik de Jacobi, september 1795. ^ Deux reliures de prix du Gymnase réformé de Maastricht, plein parchemin ou veau.