Lot n° 417

Estimation : 80 - 100 EUR
Adjudication : 50 €
(1596). CONCILE DE TRENTE. SACROSANCTI ET OECUMENICI CONCILII TRIDENTINI, PAULO III, JULIO III ET PIO IIII PONTIFICIBUS MAXIMIS celebrati, canones et decreta... accesserunt... Iohannis Sotealli... et Horatii Lutii... annotationes... Anvers, ex officina Plantiniana, 1596. In-8 de 269-[841]-2bl. pages, velin (reliure de l'époque). Tampon de bibliothèque sur titre, ex. déboité. (USTC 407003).