Lot n° 58

[BIBLE]. Novum Testamentum domini nostri Iesu Christi. Coloniæ, Apud Jac. Nauleum, 1677. In-16, maroquin noir, plats ornés d’un décor à la Duseuil, dos à nerfs orné, tranches dorées (reliure de l’époque). 80 « Vulgatæ editionis, juxta...

Estimation : 80 - 100
Adjudication : 80 €
exemplar Vatica