Lot n° 146
Lot Suivant

[ZWINGER (Thedor) & LYKOSTHENES (Konrad)].— Theatrum vitæ humanæ.— Hoc est eorum omnium ferè quæ in hominum cadere possunt bonorum atque malorum exempla historica […]. Parisiis, Apud Michaëlem Sonnium, 1571. — Fort volume in-folio, daim,...

Estimation : 100 - 120 €
dos à nerfs orné (reliure du XVIe s.).
Accidents. Un volume seul sur cinq.