Lot n° 133

[POOLE (Matthew) alias POLI (Mattaei)]. — Synopsis criticorum aliorumque Scripturæ Sacræ interpretum et commentatorum […]. — Francofurti ad Moenum, Johannis Philippi Andreæ, 1712. — 5 volumes in-folio, vélin ivoire, décor estampé à...

Estimation : 300 - 400 €
froid ornant les plats, dos à nerfs (reliure de l’époque).
Timbre humide sur le titre. Accidents.