Lot n° 107

[CORDOVA (Juan Rodolfo de)]. — Catena proonima versionum glossematum SS. patrum, veterum, et neothericorum interpretum Hebræcorum, Græcorum, Latinorum, in IIII libros regum. — Lugduni, Sumptibus Philippi Borde, Laurentii Arnaud & Claudii...

Estimation : 100 - 120 €
Rigaud, 1652. — In-folio, veau, double filet doré encadrant les plats, dos à nerfs orné (reliure de l’époque).
Un titre orné.
Timbre humide sur le titre.