Lot n° 106

[COPTE]. — Rudimenta linguae coptae sive aegyptiacae […]. — Romae, Typis Eiusdem Sacrae Congregationis, 1778. — 3 In-4°, demi-veau à coins, dos à nerf orné (reliure du XIXe s.).

Estimation : 60 - 80 €
VII + [I] + 675 pp. Titre renforcé ; f. a1 en déficit.