Lot n° 105

[CLÉMENT D'ALEXANDRIE]. — Clementis Alexandrini Opera graece et latine quæ extant […]. — Lugduni Batavorum [Leyde], Excudit Ioannes Patius, 1616. — In-folio, veau, filet doré encadrant les plats, fleuron au centre, dos à nerfs (reliure de...

Estimation : 100 - 120 €
l’époque).
Quelques accidents.