Lot n° 891

GIANNOTTI Giovanni — Miscellanea / casuum conscientiae / ubi selectiones casus ad praxim frequentiores / propositi, rationibus hinc inde discussis, / tutioribusque sententiis definiuntur / Tomus Primus. — Datato 1708.

Estimation : 300 - 600
Manoscritto cartaceo a inchiostro bruno. In barbe. Pagine 580.
Testo in latino corsivo.
Alcune bruniture e corrosioni da inchiostro, ma buone condizioni.
Legatura cartonata coeva.
Dimensioni 190 x 125 mm. (1)