Lot n° 1261

(FOLIANTS) — Un lot varié de deux feuillages du 17e et un du 18e siècle : – Biblia Sacra, publiée par Jan Moerentorf, 1690. – Josephus Rivius, Sermoonen, 1668. – Biblia Sacra, édition Vulgate de Duhamel, 1740, ornée de quatre cartes...

Estimation : 150 - 250
gravées. — Reliures en plein cuir de l'époque, usées.
■ (FOLIANTS) — A varied lot of two 17th and one 18th century foliants :
– Biblia Sacra, published by Jan Moerentorf, 1690.
– Josephus Rivius, Sermoonen, 1668.
– Biblia Sacra, Vulgate edition by Duhamel, 1740, decorated with four engraved maps.
Full leather bindings of the time, worn.

DESCRIPTION NL.
■ (FOLIANTEN) — Een gevarieerd lot van twee 17de en één 18de–eeuwse folianten :
– Biblia Sacra, uitgegeven door Jan Moerentorf, 1690.
– Biblia Sacra, vulgaateditie door Duhamel, 1740, versierd met vier gegraveerde kaarten.
Volle lederen banden der tijd, versleten.