Lot n° 1249

UNE TOPOGRAPHIE HISTORIQUE variée comprenant : – Trois cartes gravées des 17e et 18e siècles du Luxembourg, du Portugal (endommagées) et de Hirschfeld – Une vue gravée du XVIIe siècle de la cathédrale Notre–Dame d'Anvers (465 x 335 mm),...

Estimation : 100 - 150
– Trois cartes plus petites du XVIIe siècle de l'Artois, de Malines et de la Flandre orientale, – Deux faces à Borgerhout et Saint–Cloud, • Tot. : 9 ex.
■ A varied lot of historical topography including :
– Three 17th and 18th century engraved maps of Luxembourg, Portugal (damaged) and Hirschfeld
– A 17th–century engraved view of the Antwerp Cathedral of Our Lady (465 x 335 mm),
– Three smaller 17th–century maps of Artois, Mechelen and East Flanders,
– Two faces at Borgerhout and Saint–Cloud,
Tot . : 9 ex.

DESCRIPTION NL.
■ Een gevarieerd lot historische topografie met o.a. :
– Drie 17de en 18de–eeuwse gegraveerde kaarten van Luxemburg, Portugal (beschadigd) en Hirschfeld
– Een 17de–eeuwse gegraveerd zicht op de Antwerpse Onze–Lieve–Vrouwekathedraal (465 x 335 mm),
– Drie kleinere 17de–eeuwse kaartjes van Artesië, Mechelen en Oost–Vlaanderen,
– Twee gezichten te Borgerhout en Saint–Cloud,
• Tot. : 9 ex.