Lot n° 1242

NICOLAS VAN DEN BERGH (1725–1774) — Visite. Gravure. Signé et daté dans la planche 'N V D Bergh inv et f aqua pour anvers 1765'. De larges marges. ─ Ajouté : – Coryn Boel (1620–1688), Money Changer. Conçu par David Teniers. 145 x 135 mm...

Estimation : 150 - 200
─ Et : – Estampes de Jan Luijken (1649–1712), Johann Esaias Nilson (1721–1788), Hendrik Frans Diamaer (c.1685–1739), Gabriel Perelle (1604–1677), Abraham Bloemaert (1564–1651) et autres. • Tot. : 33 ex. ─ Inclus : – Album de collection en oblongue avec des vues d'église gravées par Jacques Harrewijn (1660–1727 / 40). — 205 x 135 (blad : 380 x 270 mm)
■ Nightly visit. Etching.
Signed and dated in the plate 'N V D Bergh inv et f aqua for anvers 1765'. Wide margins.
─ Added :
– Coryn Boel (1620–1688), Money Changer.
Designed by David Teniers. 145 x 135 mm
─ And :
– Prints by Jan Luijken (1649–1712), Johann Esaias Nilson (1721–1788), Hendrik Frans Diamaer (c.1685–1739), Gabriel Perelle (1604–1677), Abraham Bloemaert (1564–1651), and others.
Tot . : 33 ex.
─ Included :
– Collection album in oblong with engraved church views by Jacques Harrewijn (1660–1727 / 40).
205 x 135 (blad : 380 x 270 mm)

DESCRIPTION NL.
■ Nachtelijk bezoek. Ets. Getekend en gedateerd in de plaat 'N V D Bergh inv et f aqua for anvers 1765'. Brede marges.
─ Bijgevoegd :
– Coryn Boel (1620–1688), Geldwisselaarster. Naar ontwerp van David Teniers. 145 x 135 mm
─ En :
– Prenten van Jan Luijken (1649–1712), Johann Esaias Nilson (1721–1788), Hendrik Frans Diamaer (c.1685–1739), Gabriel Perelle (1604–1677), Abraham Bloemaert (1564–1651), e.a.
• Tot. : 33 ex.
─ Bijgevoegd :
– Verzamelalbum in–oblong met gegraveerde kerkgezichten door Jacques Harrewijn (1660–1727/40).