Lot n° 1218

UN LOT VARIÉ DE QUATRE LITOGRAPHIES du XIXème siècle avec présentation des cathédrales de Malines et Strasbourg, une vue panoramique sur Malines et l'ancrage d'Anvers (incomplète).— Diverses tailles (grandes). — Tous encadrées. • Tot. :...

Estimation : 60 - 80
4 ex.
■ A VARIED LOT OF FOUR 19th–century LITOGRAPHYS depicting the cathedrals in Mechelen and Strasbourg, a panoramic view of Mechelen and the roadstead of Antwerp (incomplete). Different sizes (large). All in frame. Tot . : 4 ex.

DESCRIPTION NL.
■ Een gevarieerd lot van vier 19de–eeuwse litho's met voorstelling van de kathedralen te Mechelen en Straatsburg, een panoramisch gezicht op Mechelen en de rede van Antwerpen (onvolledig).
Verschillende afmetingen (groot).
Alle in kader.
• Tot. : 4 ex.