Lot n° 1202

WILLEM GEETS (1838–1919) — Lot de deux eaux–fortes. — Signées et datées. — Encadrées. — 270 x 204 mm en 184 x 119 mm (565 x 470 mm en 470 x 360mm)

Estimation : 100 - 120
■ Noblemen.
Set of two etchings. Both signed and dated.
Both framed.
270 x 204 mm en 184 x 119 mm (565 x 470 mm en 470 x 360mm)

DESCRIPTION NL.
■ Lot van twee etsen.
1) Slapende jonkheer, 1889.
Getekend en gedateerd: 'W. Geets / 21 8(?) 1889'.
2) Edel paar bij een hek, 1874.
Getekend en gedateerd: 'W. Geets /1874'.
Ets. Beide in kader.