Lot n° 1198

(MALINES) — Une vue panoramique gravée du milieu du XVIIe siècle de Malines par Matthäus Merian (1593–1650). — De larges marges. ─ Inclus : – Exemplaire identique, taché de rouille. Tot. : 2 ex. — 205 x 525 mm (x 2)

Estimation : 60 - 80
■ (MECHELEN) — A mid–17th century engraved panoramic view of Mechelen by Matthäus Merian (1593–1650). Wide margins.
─ Included :
– Identical copy, rust stained.
Tot .: 2 ex.
205 x 525 mm (x 2)

DESCRIPTION NL.
■ (MECHELEN) — Een midden 17de–eeuws gegraveerd panoramisch gezicht op Mechelen door Matthäus Merian (1593–1650). Brede marges.
─ Bijgevoegd :
– Identiek ex., roestvlekkig.
Tot. : 2 ex.