Lot n° 1181

ARMAND RASSENFOSSE (1862–1934) — Nu. — Fusain, crayon de couleurs, encre, craie. — Signé et daté 'Rassenfosse/1920'. — Encadré. — 360 x 270 mm (600 x 505 mm)

Estimation : 600 - 800
■ Nude.
Pencil, colour pencil, ink and crayon.
Signed and dated.
Framed.
360 x 270 mm (600 x 505 mm)

DESCRIPTION NL.
■ Naakt.
Potlood, kleurenpotlood, inkt en krijt.
Getekend en gedateerd 'Rassenfosse/1920'.
In kader.