Lot n° 1178

MODEST HUYS (1874–1932) — Dentellière, 1912. — Fusain sur papier. Signé et daté 'M Huys/1912'. — Encadré. ─ Expo : – 1999, Museum van Deinze en de Leiestreek, exposition Modest Huys, cat. nr. 94 260 x 405 m (490 x 635 mm)

Estimation : 800 - 1000
■ Lacemaking (1912).
Charcoal.
Signed and dated.
Framed.
260 x 405 m (490 x 635 mm)

DESCRIPTION NL.
■ Kantkloster (1912).
Houtskool.
Getekend en gedateerd 'M Huys/1912'.
In kader.
─ Expo :
– 1999, Museum van Deinze en de Leiestreek, tentoonstelling Modest Huys, cat. nr. 94.