Lot n° 1150

(BIBLE) — Biblia Sacra. — Dat is de geheele heylighe Schrifture bedeylt int Oudt en Nieu Testament. — Van nieus met groote neesticheyt oversien, ende naer den lesten Roomschen text verbetert, door sommighe Doctoren inder Heyligher Godtheyt inde...

Estimation : 250 - 300
vermaerde Universiteyt van Louen. Anvers, Jan Moerentorf et Jan Van Keerberghen, 1599. In–fol. — Le titre gravé est manquant. — Illustré de nombreuses gravures sur bois dans le texte conçues par Hans Sebald Beham. — Reliure en carton du XIXe siècle.
■ (BILEL) — Biblia Sacra.
Dat is de geheele heylighe Schrifture bedeylt int Oudt en Nieu Testament. Van nieus met groote neesticheyt oversien, ende naer den lesten Roomschen text verbetert, door sommighe Doctoren inder Heyligher Godtheyt inde vermaerde Universiteyt van Louen. Antwerpen, Jan Moerentorf en Jan Van Keerberghen, 1599. In–fol.
Engraved title is missing.
Illustrated with numerous in–text woodcuts designed by Hans Sebald Beham.
19th century cardboard binding.

DESCRIPTION NL.
■ (BIJBEL) — Biblia Sacra.
Dat is de geheele heylighe Schrifture bedeylt int Oudt en Nieu Testament.
Van nieus met groote neesticheyt oversien, ende naer den lesten Roomschen text verbetert, door sommighe Doctoren inder Heyligher Godtheyt inde vermaerde Universiteyt van Louen. Antwerpen, Jan Moerentorf en Jan Van Keerberghen, 1599. In–fol.
Gegraveerde titel ontbreekt. Geïllustreerd met tal van in–texto houtsneden naar ontwerp van Hans Sebald Beham. 19de–eeuwse kartonnen band.