Lot n° 1149

(EMPREINTE ANVERSOISE XVIe siècle) — Canones et decreta sacrosancti oecumenici et generalis Concilii Tridentini. — Anvers, ex officina Gulielmi Silvii, 1565. — In–8°. Titre, 93 feuilles num. + index. Marque et devise d'imprimeur Willem...

Estimation : 200 - 300
Silvius (1520–1580) en arrière. — Souillé en arrière. — Rel. en cuir, dos à nerfs. ─ Ensemble avec : – Ordinancie, Edict ende Gebot...op stuck van de criminele Iusticie in dese zyne Nederlanden. — Anvers, Christoffel Plantijn in den Gulden Passer, 1570. — In–8°. 59pp.num. Rel. mod. en parchement. Tot. : 2 ex.
■ (ANTWERPIAN PRINT 16th CENTURY) — Canones et decreta sacrosancti oecumenici et generalis Concilii Tridentini.
Antwerp, ex officina Gulielmi Silvii, 1565. In–8°.
Title, 93num. sheets + index.
Printer's mark of Willem Silvius (1520–1580) in the back with moto 'Scruta mini'.
Soiled in the back. Full leather binding with five–ribbed spine.
─ Together with :
– Ordinancie, Edict endo Gebot...op stuck van de criminele Iusticie in deze zyne Nederlanden. Antwerp, Christoffel Plantijn in den Gulden Passer, 1570. In–8°.
59num.pp. (Rec.) parchment binding.
Tot. : 2 ex.

DESCRIPTION NL.
■ (ANTWERPSE DRUK 16de eeuw) — Canones et decreta sacrosancti oecumenici et generalis Concilii Tridentini. Antwerpen, ex officina Gulielmi Silvii, 1565. In–8°.
Titel, 93gen. bladen + index. Achteraan drukkersmerk van Willem Silvius (1520–1580) met devies 'Scruta mini'. Bevuild achteraan. Volle lederen band met rug op vijf ribben.
─ Samen met :
– Ordinancie, Edict ende Gebot...op stuck van de criminele Iusticie in dese zyne Nederlanden.
Antwerpen, Christoffel Plantijn in den Gulden Passer, 1570. In–8°. 59gen.pp. Recente perkamenten band.
Tot. : 2 ex.