Lot n° 1143

WENZEL HOLLAR (1607–1677) — Le cavalier. — Gravure sur cuivre d'après Johan Wildens. — Signée et datée dans la planche 'W Hollar fecit 1650'. — 150 x 215 mm ─ On joint : – Peter De Jode (ca 1606–1674) d'après Antoon Van Dijck,...

Estimation : 120 - 160
Rinaldo et Armida. – Gravure sur cuivre, datée 1644, publiée par Jan Caspeels. — Lit. : Hollstein 340. 605 x 415 mm ─ Et : – Pierre Quentin Chedel (1705–1763), Quartier général (d'après Robert Van Hoeck). — Gravure sur cuivre. — 285 x 455 mm ─ Et : – Michel Dorigny (1617–1665), Cybele. — Gravure sur cuivre d'après Simon Vouet, datée 1644. 285 x 205 mm Tot. : 4 ex.
■ The equestrian.
Copper engraving after Johan Wildens.
Signed and dated in the plate 'W Hollar fecit 1650'. 150 x 215 mm
─ We add :
– Peter De Jode (ca 1606–1674) after Antoon Van Dijck, Rinaldo and Armida. Copper engraving, dated 1644, published by Jan Caspeels.
Lit.: Hollstein 340. 605 x 415 mm
─ And :
– Pierre Quentin Chedel (1705–1763), Quartier général (d'après Robert Van Hoeck). Copper engraving. 285 x 455 mm
And: Michel Dorigny (1617–1665), Cybele. Copper engraving after Simon Vouet, dated 1644. 285 x 205 mm
Tot. : 4ex.

DESCRIPTION NL.
■ De ruiter. Kopergravure naar ontwerp van Johan Wildens. Getekend en gedateerd in de plaat 'W Hollar fecit 1650'. 150 x 215 mm
─ Bijgevoegd:
– Peter De Jode (ca 1606–1674) naar Antoon Van Dijck, Rinaldo en Armida. Kopergravure, gedateerd 1644, uitgegeven door Jan Caspeels. Lit.: Hollstein 340. 605 x 415 mm
─ En :
– Pierre Quentin Chedel (1705–1763), Quartier général (d'après Robert Van Hoeck). Kopergravure. 285 x 455 mm
─ En :
– Michel Dorigny (1617–1665), Cybele. Kopergravure naar Simon Vouet, gedateerd 1644. 285 x 205 mm
Tot. : 4 ex.