Lot n° 1138

PORTRAIT DE JOHANNES MAXIMILIAAN, père d'Albrecht DÜRER. — Gravure sur cuivre d'après Albrecht Dürer. — Signée dans la planche, datée 1644. 230 x 160 mm

Estimation : 200 - 300
■ Portrait of Johannes Maximiliaan, father of Albrecht Dürer.
Copper engraving after Albrecht Dürer.
Signed in the plate, dated 1644.
230 x 160 mm

DESCRIPTION NL.
■ PORTRET VAN JOHANNES MAXIMILIAAN, vader van Albrecht Dürer.
Kopergravure naar ontwerp van Albrecht Dürer.
Getekend in de plaat, gedateerd 1644.