Lot n° 1118

PIETER–LOUIS VAN SCHUPPEN (1629–1702) — Portrait de Pierre Ignace de Braux, premier Baron de Champagne. — Gravure sur cuivre d'après Charles Beaubrun (1604–1692). — Signée et datée dan la planche 'Van Schuppen sculpsebat 1661'. — 365...

Estimation : 100 - 150
x 275 mm
■ Portrait of Pierre Ignace d Braux, premier Baron de Champagne.
Copper engraving after Charles Beaubrun (160471692).
Signed and dated in the plate 'Van Schuppen sculpsebat 1661'.
365 x 275 mm

DESCRIPTION NL.
■ Portret van Pierre Ignace de Braux, premier Baron de Champagne.
Kopergravure naar ontwerp van Charles Beaubrun (1604–1692).
Getekend en gedateerd in de plaat 'Van Schuppen sculpsebat 1661'.