Lot n° 1076

(POLOGNE) — Une carte de Pologne gravée et partiellement coloriée (et coloriée aux limites) (avec les pays Baltes, Bélarus et Ukraine) du début du XVIIIe siècle par Matthias Seutter, titrée 'Poloniae Regnum Ut Et Magni Ducatus Lithuaniae',...

Estimation : 200 - 240
1730? ─ On joint : – Une carte de Pologne avec frontières colorées (avec Lituanie, Lettonie, Bélarus et Ukraine) du début du XVIIIe siècle par Sanson, publiée par Nicolas Visscher, ca. 1700. Décolorée et restaurée. 425 x 565 mm Tot. : 2 ex. 500 x 585 mm.
■ (POLAND) — An early–18th century engraved and partially coloured (and border–coloured) map of Poland (with the Baltic States, Belarus and Ukraine) by Matthias Seutter, titled 'Poloniae Regnum Ut Et Magni Ducatus Lithuaniae', 1730?
─ We add :
– An early–18th century border–coloured map of Poland (with Lithuania, Latvia, Belarus, Russia and Ukraine) by Sanson, published by Nicolas Visscher, ca. 1700. Discoloured and restored. 425 x 565 mm
Tot. : 2 ex. 500 x 585 mm

DESCRIPTION NL.
■ (POLEN) — Een vroeg 18de–eeuwse gegraveerde en deels gekleurde (en grensgekleurde) kaart van Polen (met de Baltische Staten, Wit–Rusland en Oekraïne) door Matthias Seutter, getiteld 'Poloniae Regnum Ut Et Magni Ducatus Lithuaniae', 1730?
─ Bijgevoegd:
– Een vroeg 18de–eeuwse grensgekleurde kaart van Polen (met Litouwen, Letland, Wit–Rusland, Rusland en Oekraïne) door Sanson, uitgegeven door Nicolas Visscher, ca. 1700. Verkleurd en gerestaureerd. 425 x 565 mm
Tot. : 2 ex.