Lot n° 1068

(LIERRE) — Un lot varié de topographie: – Un plan gravé du début du XVIIe siècle provenant de 'Beschryvinghe van alle de Nederlanden' de Giucciardini, vers 1612. 235 x 315 mm – Un lot de deux vues gravées panoramiques sur Lierre par...

Estimation : 120 - 160
Johannes Peeters de 'Topographia circuli Burgundi' dans 'Topographia Germaniae Inferioris' d Caspar Merian, 1654. L'un est bon, l'autre a un empreinte pâle. 115 x 335 mm (x 2) – Une vue gravée panoramique sur Aarschot provenant de 'Theatrum praecipuarum urbium ducatus Brabantiae necnon comitatum Flandriae et Zelandiae' de Pieter Hendricksz. Schuts, publiée par N. Visscher, 1656. 210 x 275 mm – Et deux autres vues sur Lierre et Tirlemont. Tot. : 6 ex.
■ (LIER) — A varied lot of topography:
– An early–17th century engraved plan from Giucciardini's 'Beschryvinghe van alle de Nederlanden', ca. 1612. 235 x 315 mm
– A lot of two engraved panoramic views on Lier by Johannes Peeters from 'Topographia circuli Brugundici' from 'Topographia Germaniae Inferioris' of Caspar Merian, 1654. One good, another pale of print. 115 x 335 mm (x 2)
– An engraved panoramic view on Aarschot from Pieter Hendricksz. Schuts's 'Theatrum praecipuarum urbium ducatus Brabantiae necnon comitatum Flandriae et Zelandiae', published by N. Visscher, 1656. 210 x 275 mm
– And two other views on Lier and Tienen.
Tot. : 6

DESCRIPTION NL.
■ (LIER) — Een gevarieerd lot topografie:
– Aen vroeg 17de–eeuwse gegraveerde plattegrond uit Guicciardini's 'Beschryvinghe van alle de Nederlanden', ca. 1612. 235 x 315 mm
– Een lot van twee gegraveerde panoramische gezichten op Lier door Johannes Peeters uit 'Topographia circuli Burgundici' uit 'Topographia Germaniae Inferioris' van Caspar Merian, 1654. Eén goed, ander flets van druk. 115 x 335 mm (x 2)
– Een gegraveerd panoramisch gezicht op Aarschot uit Pieter Hendricksz. Schuts 'Theatrum praecipuarum urbium ducatus Brabantiae necnon comitatum Flandriae et Zelandiae', uitgegeven door N. Visscher, 1656. 210 x 275 mm
– En twee andere zichten op Lier en Tienen.
Tot. : 6 ex.