Lot n° 1058

(BRABANT–PROVINCES UNIES) — Un lot varié de topographie : – Carte gravée et coloriée aux limites de la région entre Malines et Bruxelles, titreé 'Pars Meridionalis Brabantiae continens dominium Mechliniense Ducatum Arschotanum' par...

Estimation : 150 - 200
Frederik De Wit, vers 1681–1700. 460 x 545 mm – Carte avec frontières colorées des Provinces Unies par Hubet Jaillot de la fin du XVIIe siècle, titrée 'Les Dix–Sept Provinces des Pays–Bas', datée 1675. 440 x 570 mm – Carte de Brabant partiellement coloriée de la fin du XVIIe siècle. 410 x 510 mm – Carte coloriée de la région entre Cologne et la Mer du Nord de la fin du XVIIIe siècle. 335 x 850 mm ─ On joint : – Petite carte coloriée de France, datée 1782. Tot. : 5 ex.
■ (BRABANT–UNITED PROVINCES) — A varied lot of topography:
–a border–coloured map of the region between Mechelen and Brussels, titled 'Pars Meridionalis Brabantiae continens dominium Mechliniense Ducatum Arschotanum' by Frederik De Wit, ca 1681–1700. 460 x 545 mm
–a late–17th century border–coloured map of the United Provinces by Hubert Jaillot, titled 'Les Dix–Sept Provinces des Pays–Bas', dated 1675. 440 x 570 mm
–a late–17th century partially coloured map of Brabant. 410 x 510 mm
–a late–18th century coloured and fold out map of the region between Cologne and the North Sea. 335 x 850 mm
─ Added :
– A coloured map of Friesland, dated 1782.
Tot. : 5 ex.

DESCRIPTION NL.
■ (BRABANT–VERENIGDE PROVINCIËN) — Een gevarieerd lot topografie:
– Een grensgekleurde kaart van het gebied tussen Mechelen en Brussel, getiteld 'Pars Meridionalis Brabantiae continens dominium Mechliniense Ducatum Arschotanum' door Frederik De Wit, ca 1681–1700. 460 x 545 mm
– Een laat 17de–eeuwse grensgekleurde kaart van de Verenigde Provinciën door Hubert Jaillot, getiteld 'Les Dix–Sept Provinces des Pays–Bas', gedateerd 1675. 440 x 570 mm
– Een laat 17de–eeuwse deels ingekleurde kaart van Brabant. 410 x 510 mm
– Een laat 18de–eeuwse ingekleurde en uitvouwbare kaart van het gebied tussen Keulen en de Noordzee. 335 x 850 mm
─ Bijgevoegd :
– Een ingekleurd kaartje van Friesland, gedateerd 1782.
Tot. : 5 ex.