Lot n° 1055

(FLANDRE–BELGIQUE) — Un lot varié de topographie : – Carte de Flandre Orientale et Occidentale du milieu du XVIIe siècle, frontières coloriées, titrée 'Flandriae partes duae' publiée par Blaeu, 1650. 420 x 530 mm – Carte des 17...

Estimation : 120 - 160
Provinces du milieu du XVIIe siècle, frontières coloriées, titrée 'XVII Provinciarum Germaniae Inferioris Tabula', par Frederik De Wit. 480 x 555 mm – Carte des 17 Provinces de la fin du XVIIe siècle, frontières coloriées, titrée 'XVII Provinciarum Belgicarum', publiée par Carel Allard, datée 1675. Déchirure. 470 x 560 mm – Carte du duché de Limbourg du milieu du XVIIe siècle, frontières coloriées, titrée 'Ducatus Limburgum' par Aegidius Martinus, publiée par Blaeu, 1635. 385 x 500 mm Tot. : 4 ex.
■ (FLANDERS–BELGIUM) — A varied lot of topography:
– A mid–17th century border–coloured map of East and West–Flanders, titled 'Flandriae partes duae' published door Blaeu, 1650. 420 x 530 mm
– A mid–17th century border–coloured map of the 17 Provinces, titled 'XVII Provinciarum Germaniae Inferioris Tabula', by Frederik De Wit. 480 x 555 mm
– A late–17th century border–coloured map of the 17 Provinces, titled 'XVII Provinciarum Belgicarum', published by Carel Allard, dated 1675. Tear. 470 x 560 mm
– A mid–17th century border–coloured map of the Duchy of Limburg, titled 'Ducatus Limburgum' by Aegidius Martinus, published by Blaeu, 1635. 385 x 500 mm
Tot. : 4 ex.

DESCRIPTION NL.
■ (VLAANDEREN–BELGIË) — Een gevarieerd lot topografie:
– Een midden 17de–eeuwse grensgekleurde kaart van Oost–en West–Vlaanderen, getiteld 'Flandriae partes duae' uitgegeven door Blaeu, 1650. 420 x 530 mm
– Een midden 17de–eeuwse grensgekleurde kaart van de 17 Provinciën, getiteld 'XVII Provinciarum Germaniae Inferioris Tabula', door Frederik De Wit. 480 x 555 mm
– Een laat 17de–eeuwse grensgekleurde kaart van de 17 Provinciën, getiteld 'XVII Provinciarum Belgicarum', uitgegeven door Carel Allard, gedateerd 1675. Scheur. 470 x 560 mm
– Een midden 17de–eeuwse grensgekleurde kaart van het hertogdom Limburg, getiteld 'Ducatus Limburgum' door Aegidius Martinus, uitgegeven bij Blaeu, 1635. 385 x 500 mm
Tot. : 4 ex.