Lot n° 1003

(1830–31) — Une série de trois lithographies aquarellées du début du XIXe siècle, titrées : — 'De Nederlandsche kanonneerboten voor Antwerpen gestationeerd', — 'Het bombardement van Antwerpen op den 27en October 1830' et —'Het springen...

Estimation : 150 - 250
van 's Konings kanoneerboot n°II op den 5den Febr. 1831 voor Antwerpen', toutes avec cartouche en bas, de resp. Neptunus, Van Speyk et Chassé. Marges éffilochées. Blad : 340 x 540 mm (x 3)
■ (1830–31) — A series of three early–19th century watercoloured lithographs, titled: — 'De Nederlandsche kanonneerboten voor Antwerpen gestationeerd',
—'Het bombardement van Antwerpen op den 27en October 1830' and
— 'Het springen van 's Konings kanoneerboot n°II op den 5den Febr. 1831 voor Antwerpen', all of them with cartouche at the bottom of respectively Neptune, Van Speyk and Chassé.
Frayed edges, otherwise nice.
Blad : 340 x 540 mm (x 3)

DESCRIPTION NL
■ (1830–31) — Een reeks van drie vroeg 19de–eeuwse geaquarelleerde litho's, getiteld :
Ý 'De Nederlandsche kanonneerboten voor Antwerpen gestationeerd',
— 'Het bombardement van Antwerpen op den 27en October 1830' en
— 'Het springen van 's Konings kanoneerboot n°II op den 5den Febr. 1831 voor Antwerpen', alle onderaan met cartouche van resp.
Neptunus, Van Speyk en Chassé.
Rafelige marges, voor het overige mooi.