Lot n° 413

.1767.. LIBRO: .(LINGÜÍSTICA ÁRABE).. .ERPENII, THOMAE:.. .THOMAE ERPENII GRAMMATICA ARABICA CUM FABULIS LOKMANI ETC. ACCEDUNT EXCERPTA ANTHOLOGIAE VETERUM ARABIAE POETARUM QUAE INSCRIBITUR.. Lugduni Batavorum: apud Samuelem et Joannem Luchtmans,...

Estimation : 400,00
1767. 8º. 7 h. + CXXXII + 603 p. + 34 h. Tipografía árabe y latina. Cabeceras, culs de lampe. Puntos de óxido. A partir de la p. 205 empiezan las FABULAE LOKMANI SAPIENTIS. Enc. en pasta española, tejuelo, puntas reforzadas. CCPB 70980-8.