Lot n° 57

Venne (Adriaen Van De). Sinne Vonck op den Hollandtschen turf,

Estimation : 300 / 400
Adjudication : Invendu
ende des selfs wonder veen-brandt : in gedicht uyt-geschildert, en aen- gewesen op de Haegsche Turf-Marct. Hier noch by gevoegt een vermakelijcken Hollandtschen sinne-droom op het nieuw wysmal van den ouden Italiaenschen smit ; mitsgaders de vindinge der tabacks wonder-smoock, rijkelijk verciert met konst-beelden. 's Graven-Hage, Adriaen van de Venne et Isaac Burchoorn, 1634, in-16 ; demi-basane Xixe à la bradel. 111 pp . et une gravure in-t. 16 ff. dont la gravure à pleine page et 108 pp. et 2 f. 6 gravures i-texte. Manque le portrait.