Lot n° 67

[Reliure gothique]. LANSPERGIUS (Joannis Justi, carthusiani). Epistolas et Evangelia, quae in Festivitatibus Sanctorum in Ecclesiis recutantur... Tomus tertius. Antverpiae, J. Stelsius 1570. in-8. Veau brun sur ais de bois, décor gothique estampé...

Estimation : 100 - 200
à froid