Lot n° 202

LABÈRNIA Y ESTELLER (Pere).

Estimation : 200 / 300
Adjudication : Invendu
Diccionari de la llengua catalana, ab la correspondencia castellana. Nova edició, aumentada notablement ab vocables, modismes y aforismes, completada ab mots téchnichs de ciencias, arts é industria, é illustrada ab conexements etimológichs y filológichs. Barcelone, Espasa, s.d. 2 vol. in-4, demi-basane rouge, dos orné (Reliure de l'époque). Édition considérablement augmentée. Reliure frottée, des rousseurs.