Lot n° 90

MUNSTER (Sebastian) Dictionarium hebraicum jam tertio ab autore Sebastiano Munstero ex rabinis, praesertim ex radicibus David Kimhi, auctum et locupletum … - Bale, Froben, 1535 – in-8 : reliure ancienne basane muette. (frotté, rousseurs)...

Estimation : 200 / 300
Adjudication : 399 €
Marque d'imprimeur.
Plusieurs ex-libris au titre, parfois biffés.