Lot n° 258

INCUNABLES. - Ensemble de 7 volumes reliés.

Estimation : 200 - 300 €
Adjudication : 120 €
─ COPINGER (Walter Arthur). Supplement to Hain's Repertorium bibliographicum.
London, Henry Sotheran an Co., 1895-1902. 3 volumes grand in-8, bradel de percaline brun rouge de l'éditeur. Édition originale.

─ HAIN (Ludwig). Repertorium bibliographicum, in quo libri omnes ab arte typographica inventa usque ad annum MD typis expressi ordine alphabetico vel simpliciter enumerantur vel adcuratius recensentur.
Berlin, Josef Altmann, 1925 (fac-similé de l'édition de Stuttgart, Cotta, et Paris, Renouard, 1826-1838). 4 parties en 2 tomes reliés en 4 volumes in-8, demi-basane fauve.