Lot n° 146

[HARLAY, J.-F. de ] : Censura illustrissimi et reverendissimi in Christo patris & Domini Domini Parisiensis Archiepiscopi. Die trigesima mensis januarii proesentis anni 1631 lata in quasdam propositiones Hybernicas, & duos libellos Anglicanos quorum...

Estimation : 80 / 100 €
Adjudication : Invendu
prioris titulus est : "Modesta & brevis discussio alignarum assertionum Doctoris Kellissoni in tractatu de Ecclesiastica hierarchia, authore Nicolas Smitoeo. Posterioris vero, Apologia pro moda procedendi sanctae dedis apostolica in regendis Angliae Catholicis tempore perseentisnis, authore Daniele à Jesu.
Parisiis, ex officina Roberti Stephani, 1631. Un plaquette in-8 de 8 pp.

Rel. post. demi percaline.