Lot n° 4

CIAMPINI Joannis - Vetera Monimentat, in quibus praecipuè musiva opera sacrarum, profanarumque aedium structura, ac nonnulli antiqui ritus, dissertationibus, iconibusque illustrantur. Pars Prima. Rome, J. J. Komarek 1690,

Estimation : 120/150 €
in-folio de xx-276-xxii pp. avec un frontispice gravé et 77 planches hors texte dont certaines dépliantes.
Relié d’époque plein veau brun, coiffes usées, petite fente au pied d’un mors, sinon bon ex.