Lot n° 474

VIGILIIS VON CREUTZENFELD (Stephani Hieronymi) – Bibliotheca chirurgica (…) Vindobonae, typis et sumptibu Joannis Thomae nobilis de Trattnern, 1781. 2 vol. in-4, xxx-864p+(2)-865p à 1945p-(1). Demi-basane à coins, dos à nerfs orné. Bon état,...

Estimation : 150/300
Adjudication : Invendu
dos frottés.