Lot n° 18

CHIRURGIE.- RUSTINGH (Salomon VAN). Nieuw gebouw der heelkonst, gegrondvest op reeden en ervarentheyt : waar in, op de allekortste, bevatbaarste, en zeekerste wyze, geleert wort [...]. Amsterdam, Jan ten Hoorn, 1709,

Estimation : 30 / 60
Adjudication : 70 €
in-12, [16]-462-[10] p., plein vélin de l'époque (reliure abîmée avec manques, légères mouillures, trous de vers dans la marge blanche infér.).