Lot n° 175

Blondel (David). De Ioanna Papissa sive famosae quaestionis an faemina ulla inter Leonem Iv et Benedictum Iii, romanos pontifices, media federit, cum praefatione apologetica Stephani Curcellaei. Amsterdam, Blaeu, 1657 in-8 vélin de l’époque....

Estimation : 150 / 200
Tableau dépliant. Trace de mouillure