Lot n° 152

VER HUELL (A). Eerste en laatste studenten schetsen. Schetsen door O. Veralbij. Studenten-Almanak-Platen. Verspreide Schetsen. Illustratiën naar Mr Hieronymus van Alphen, door een Student. Laatste Schetsen. Arnhem, Gouda (1882). In-4° oblong,...

Estimation : 200/300
Adjudication : Invendu
percaline bleue ornée de l’éditeur.
Suite de 48 lithographies (dont le titre) montrant les scènes les plus amusantes de la vie étudiante, toutes dessinées par H. Van Alphen. Rousseurs éparses, mors fendus.